Winston

Kategorie: Overwatch / Guidy

 „Ahoj tady Zanypants z organizace INVOLUTE a nyní se vám budu snažit vysvětlit práci za naší známou opici (Winstona). Prvně si můžeme rozebrat jeho schopnosti.“

Jeho zbraní je Tesla Cannon, jenž střílí blesky. Tato zbraň dokáže střílet do více cílů a její poškození je 60 za sekundu. Zbraň disponuje 100 náboji a za jednu sekundu jich je spotřebováno 20. Z toho vyplývá, že dohromady dává 300 dmg na plné nabití. Přebíjení trvá 1.5 sekundy. Přesuneme se na další abilitu.

Jeho Jump Pack je skok (defaultně shift), který dává 45 hromadného poškození. Maximalní doskok je 18-22 metru. A oblast působení plošného poškození skoku je 5 metru. Přebíjí se 6 sekund a 2 při ultimátní schopnosti.

Dále má Barrier Projector nebo-li štít (defaultně E), jenž je velká kopule. Zdraví štítu dělá 600 hp a trvá 5 sekund. Přebíjí se 13 sekund.

Nakonec tu máme ultimátní schopnost – Primal Rage: ta vám přidá 500 zdraví (takže má Winston 1000 hp) a vymění Tesla Cannon za jeho holé pěsti. Na jedno máchnutí dává 40 poškození a celkově tato schopnost trvá 10 sekund.

Mechaniky za Winstona:

Jump pack + melee: Tohle combo se dělá tak že skočíte většinou do zadní lajny není tomu ale vždy tak a těsně při dopadu dáte melee attack. Díky tomu vaše cíle (targety) jako třeba Zenyatta nebo Anna umřou velice rychle.

Strategie:

S Winstonem se snažíte pohlcovat poškození a vypínat cíle s nízkým zdravím jako jsou healeři a všichni co se většinou drží od vás dál. Pokud hrajete třeba proti lidem co se zakořenili při defendu a nedokážete je prorazit můžete s Winstonem skočit na point, a tak na sebe natáhnout nepřátele a přitáhnout pozornost na sebe, aby ostatní mohli projít. Winston je nyní velmi populární díky dive compozicím, přesto pokud s Winstonem skáčete mezi 6 lidí a váš tým vás nestihne následovat a pomoci vám, tak jistě umřete a pushování se konat jistě nebude. Proto tedy určitě zkuste svým spoluhráčům sdělovat, že se chystáte tento manévr udělat, aby se váš tým mohl připravit. Pokud taserujete svůj cíl a je od Mercy healován nebo je to Soldier se svým healem můžete je usmrtit pěstí mezi oči, je důležité ale, aby target byl již na zeslabený a byl na opravdu nízkých hp.

Nevýhody a counteři na Winstona:

Nevýhody jsou, že Winston dává malé poškození v delších intervalech. Další nevýhodou je, že má velký hitbox na Headshot, takže dostává velké poškození a může velice rychle umřít. Mezi jeho countery patří Reaper, Roadhog a D.VA ptáte se proč? Mají velké poškození na blízkou vzdálenost a právě kvůli jeho hitboxu umře velice rychle od těchto hrdinů.

To je ode mne vše, doufám, že jste se něčemu přiučili, a že jste to dočetli, až sem a někdy příště u jiného návodu zatím čau.

 

Komentáře

Pro komentování se musíte přihlásit

Zatím žádné komentáře, buďte první, kdo příspěvek okomentuje!