Přizpůsobení Overwatche k obrazu svému

Kategorie: Overwatch / Guidy

„Zdravím, jmenuju se REgi jsem support a kapitán našeho Overwatch týmu. V tomto návodě probereme základní personalizaci vašeho Overwatche pro zlepšení vaší hry jak po stránce grafické, tak i po stránce hratelnosti. Pokud nejste v Overwatchi úplným nováčkem, tak vám tento návod nepřinese nic moc nového.“

Grafické nastavení

Nejdůležitější věc co člověk potřebuje ve střílečkách jsou samozřejmě Fps (obrázky za sekundu). Čím vyšší máte číslo tím plynuleji vám hra pojede. Nyní si říkáte: “Ale REgi jak tohle číslo zvýším?”

Možnosti jsou tři: Vypnutím vsync (vertikální synchronizace), která občasně dělá neplechu, přepnutí limitace Fps z display based na custom, a nebo celkovým snížením grafiky.

Personalizace

Nyní, když máme nastavenou grafiku potřebujeme, aby se nám i lépe hrálo.

Toho docílíme následovně:

Jako první jistě nastavíme sensitivitu to jest, jak rychle se bude pohybovat vaše myš. Pokud chcete dosahovat lepších výsledků doporučuji menší sensitivitu. Ale pozor pokud hrajete tanky jako třeba Reinhardta, který potřebuje se svým štítem rychle měnit pozici může se vám vyplatit vyšší sensitivita. Najděte si co vyhovuje vám zajděte do practice range a zkoušejte co vám nejlépe sedne. Jen si nenastavujte sensitivitu pro každého hrdinu zvlášť.

Dále máme crosshair to jest váš zaměřovač. Možnost máte několika barev a typů. Každý preferuje jinou barvu i typ a tak se nebojte experimentovat a zjistěte co sedne nejvíce vám. Já nejraději používám short crosshairs v modré barvě.

   

Děkuji za přečtení mého menšího návodu. Doufám, že vám to v některých věcech pomohlo. Příště se podíváme na něco pro pokročilejší hráče: Positioning s různými supporty a jak správné využití vaší pozice může velice zlepšit váš výkon.

Komentáře

Pro komentování se musíte přihlásit

Zatím žádné komentáře, buďte první, kdo příspěvek okomentuje!