Nová krev

Kategorie: Hearthstone

Mnoho lidí jistě toto jméno nějak nepřekvapí, jiní mohou tápat, o koho vlastně jde. Takže jsme si připravili takové menší interview s naší nejnovější posilou. A není jim nikdo jiný než Filip „Ixxii“ Ovečka

Zdar Ixxii! Nevím, jestli tě někteří z novějších hráčů znají, ale mohl by ses nám představit?

Zdravím, som Filip Ovečka a na esport scéne ma môžete poznať pod prezývkou „ixxii“. Hearthstonu sa venujem už od closed bety a za tú dobu som zozbieral pár úspechov, hlavne teda prvé miesto na prvom HS Lancrafte. V poslednom viac ako roku som bol viac menej neaktívny, preto ma noví ľudia na scéne už asi nebudú poznať.

Takže jsi vlastně už pořádně zocelený veterán. Proč zrovna iNvolute, co tě k tomu vedlo? Na scéně je přece mnoho „lepších“ týmů.

Poznám zopár hráčov iNvolute osobne, hlavne teda Vejvyka a po návrate tento rok som s ním už pár krát debatoval. Team naberá na sile a zázemie sa zlepšuje a myslím, že iNvolute je dobrá šanca sa na scénu vrátiť a po mojej inaktivite som za to rád, keďže momentálne nemám aké aktuálne úspechy ponúknuť, okrem mojej minulosti.

To mně těší ale teďkon pojďme na další otázku. Jak si představuješ spolupráci s ostatními hráči, kdo ti vyloženě padl do oka?

Ako som už spomenul, Vejvyka poznám už dlhšiu dobu a postupne sa zoznamujem aj s ďalšími. Každý z nich má svoje kvality a verím, že spoločné prípravy na turnaje, tréningy a testovanie nás posunie ešte vyššie.

Super, takže se začleňuješ a to rád slyším. Máš na příští sezónu nějaké konkrétní cíle?

Určite ano, rád by som sa zúčastnil väčšiny tuzemskych turnajov a akcií a hlavne sa po tej dobe, ktorú sa v HS pohybujem, rád konečne pozrel na MČR ako hráč a to bude asi hlavná priorita. Samozrejme pridať nejaký zahraničný úspech by bolo skvelé, ak bude možnosť.

Co rád mimo kartičky děláš ve volném čase?

Samozrejme okrem HS si viem zahrať aj čokoľvek iné, hlavne teda vždy s niekym, sám už hrám málokedy, je to od CSka až po LoL, nový Fortnite atď. Okrem toho si rád pozriem nejaký dobrý film alebo seriál, u čoho som dosť vyberavý, príležitostne šport každého druhu, keďže som v minulosti dlhé roky jazdil minikáry, kde som bol aj majster Európy a tiež dlhú dobu na športovom gymply robil atletiku, takže som všestranný, žiaľ už toľko času nie je. Inak si samozrejme rád zájdem sadnúť na dobré pivko alebo jedlo a pokecať. Taká klasika

Díky moc za rozhovor a doufám, že tě v týmu nezklameme! Chtěl bys ještě něco říct čtenářům?

Ďakujem a dúfam, že ani ja nesklamem Asi už tradične by som rád odkázal, nech ludiae fandia svojim obľúbencom a nech sledujú esport a podporujú ho. Taktiež v najbližšej dobe rozmýšľam, že by som sa znova vrátil ku streamom, takže stačí trocha sledovať fanpage a twitch. Tak GL HF a zdary!

Tímto je uzavřena naše šestice hráčů v sekci Hearthstone, pro rekapitulaci:

HAZARDER
JAKUB MUSIL
KRONOS
ONDŘEJ ŠTENGL
VEJVYK
PAVEL VEJVALKA
SCHEDLER
MARTIN PEČENÝ
MARTINZMARSU
MARTIN PAJR
IXXII
FILIP OVEČKA

Komentáře

Pro komentování se musíte přihlásit

Zatím žádné komentáře, buďte první, kdo příspěvek okomentuje!