Jak si zvednout Ello? [Support Edition][#Rakan]

Kategorie: League of Legends

Ciaossu, Falazury je tu a dneska vám přináším pár svých rad a tipů co mě jako Supportovi  pomáhá postupovat v divizích.

Pokud vás tento článek nezajímá, nebo si prostě myslíte, že vám žádné rady nedám, tak to rovnou zavřete a jsem rád, že jsem vám aspoň vzal trochu času :D.

Ale teď už vážně. Nebudu tu vypisovat základní tipy. Ale pokud vás zajímají, tak jsi je přečtěte zde. Jsou to užitečné rady, ale jsou pro všechny. Tady se zaměříme čistě na Supporty/podporu.

Z vlastní zkušenosti vím, že spousta lidí hraje Hard AP Mága a jeho build je stejný jako kdyby hrál na Midu. Neřikám, že neni možné takto vyhrát, ale aspoň kupujte Sightstone na wardy. Vize může vyhrávat hry a to doslova. Když vidím kde se pohybuje nepřátelský jungle, tak se podle toho dokážu zařídit. Pak jsou časové zlomy kde se vize přesouvá na jiná místa (třeba 20:00 vím, že je baron a nechci jim ho dát zadarmo aspoň chci vidět).

To jsem trochu odbočil, dalo by se o tom mluvit hodně dlouho.

Hlavní téma tohoto článku, jak už jste určitě poznali z obrázku, je Rakan. Ano v tuto chvíli [patch 7.11] mi přijde Rakan jako jeden z nejlepších Supportů s [Karmou, Lulu, Threshem…] je jich víc, ale tyto hraju nejvíc.

Styl který hraju na Rakana je sice trochu riskatní, ale zato má o hodně větší dopad. Pokud chcete přesný build koukněte zde. Jde o to, že hraju Rakana s Thunderlord masterkou a s částečnými AP/SUPP itemy. Můj názor je, že pokud by jste chtěli maxovat spell W, neboli skok dopředu a nadhoz, tak je lepší vzít třeba threshe a pokud maxovat E, tak je lepší zase Karma/Lulu. Neboli maxuju Q tak třikrát na agresivitu na lince. Hraju Spellthief a ignite, díky tomu mám větší poškození a i silnější heal a větší šanci zabít enemy. Pokud víte, že můžete jít bojovat na lvv 2, tak stačí W dopředu, Q a Basic na aktivování Thunderldu, ale pokud jsi nejste jistí, stačí počakt na lvl 3 stejné kombo jen se pak vracíte přez E. Když už máte svoje R, tak se ho snažte používat pořád, kdykoliv vám dojde cd. Rychlé kombo R, W, Q, Basic a E. R s W možná prvně párkát zkuste než si na to zvyknete. A takhle potom pracujete celou hru, vybíráte kdy chcete bojovat a dáme tam i pěkný poškození a přitom jste pořád Support.

Itemy jak jsem říkal na začátku, začínáte s Spellthief a 3 potiony. Pak se znažíme vylepšit Spellthief na Frostfang a koupit Dark Seal na lepší využití potionů [můžete jak normální, tak i flašku za 150]. Dodělám na vylepšenej wardovací Item spojenej s Frostfangem. Postavím mobilitky na lepší pohyb na mapě a lepší možnost skočit do boje. A pak stavím Ardent Canser, dá nám to větší poškození, healy a ADC rychlost útoků. Pak jedeme kalich, zase lepší poškození a healy. Potom Locket nějaký ty obranný staty a štít pro všechny. A pak, když máme dost peněz vyměníme Dark Seal [prsten] za Redemption. Toto je postup co mi v tuto chvíli velice funguje a dost jsem si ho oblíbil a doifám, že se vám bude taky líbit.

Neboli toto byl můj pokus o to napsat článek, pokud se vám líbil a chtěli by jste i na další hrdiny na podpoře, stačí napsat.

 

Komentáře

Pro komentování se musíte přihlásit

Zatím žádné komentáře, buďte první, kdo příspěvek okomentuje!