ESL Hearthstone® Trinity Series SEASON 2

Kategorie: Hearthstone

Trinity Series je zpátky! Příští týden se nám vrátí v druhé sezóně a my zase budeme moci koukat na tuhle úžasnou podívanou. Začíná se tedy 27. září a zase se můžeme těšit na 7 herních týdnů, které budou všechny streamované, následně pak uvidíme top4 offline finále. Tak se tedy podívejme jak to bude vypadat 🙂

ESL pozvalo dohromady 8 týmů, kdy se každý tým bude skládat z přesně třech hráčů. Hráči si samozřejmě mohou zase mezi sebou radit přes komunikační kanál, aby mohli v klidu prodiskutovat své nápady a rozhodnutí.

Na ceny bude zase garantovaných $150 000 USD, kdy 1. místo bude brát rovnou polovinu a to už je něco! Season 1 tuto cenu shrábl celek compLexity Gaming, kde se porvali v Německu s týmem Luminosity o tuhle tučnou odměnu.

Season 2 bude opět pokračovat jako BO11 Last Hero Standing formát. Týmy nahlásí 9 decků pro každý zápas (jeden od každé classy) a potom zabanují dva balíčky nepřátelskému týmu. Následně pak budou moci hrát šest ze svých zbývajících sedmi class dokud jeden z týmů neurve šestou výhru a zápas tak neskončí.

Celým turnajem nám budou provázet zkušení komentátoři z ESL a celkem by nás potěšilo kdyby se našel i čas na to, aby to komentoval někdo v češtině. Všechny aktuality můžete sledovat na Twitteru nebo Facebooku.

No a teď se pojďme podívat na soupisky týmu, které se této neuvěřitelné soutěže zúčastní:

 MrYagut  Thijs
 Crane333  RDU
 Tyler  Lothar

 

 Dog  Xixo
 Sjow  Hoej
 Fenomeno  Surrender

 

 StanCifka  Nayman
 Pokrovac  DrHippi
 Georgec  BunnyHoppor

 

 Zalae  JustSaiyan
 Muzzy  Trump
 Chakki  Eloise

 

Komu budete fandit a jak se vám líbí soupisky?

Koho tipujete na výhru?

To vše můžete zanechat v komentářích. My se vás budeme snažit informovat o všem, co se v tomto turnaji bude dít 🙂

zdroj

Komentáře

Pro komentování se musíte přihlásit

  1. Sherin

    Září 23, 2017 v 4:54 pm

    Zmetci jsou jasní, Standik jim vokáže jak se to má hrát 😉