DreamHack Hearthstone Grand Prix Atlanta 2017 – TOP8

Kategorie: Hearthstone / Decky

Tento víkend se v americké Atlantě odehrával DreamHack, kterého se účastnilo 169 hráčů. Meta byla celkem zvláštní v tom, že oproti DreamHacku, který se konal ve španělské Valencii spousta hráčů vsadila na pick Priesta  a tak na celém turnaji o ně nebyla nouze 🙂  Na turnaji nebyla také nouze o známa jména a tak nechyběla domácí špička jako třeba Chakki, Amnesiac, Zalae, Muzzy, ale také návštěvník z daleka v podobě Naimana (zdravíme do Kazachstánu :)) Turnajem nás provázeli všem známí komentátoři: Lothar, Songbird, Lorinda a Falconepunch, kteří se postarali o patřičnou legraci a teď už konec zdržování tady jsou decklisty z Top8 celého turnaje. Podrobnější statistiky z celého turnaje najdete na Smashi.

 

 

  Chakki  

 

 JustSaiyan 

 

 noblord 

 

Richwebz 

na stránce zveřejnily jenom nekompletní dekclisty: Pirate Warrior, Big Druid, Token Shaman a 4. deck nebyl k nalezení vůbec

 

 Naiman 

 

icer 

 

 SirSlim 

 

 DrJikininki  – vítěz DreamHack Atlanta 2017

 

Do příště pro Vás zkusíme doladit kopírování decklistu do Clipboardu 🙂 Zatím si musíte postačit s kopírováním. A co vy? Líbil se Vám DreamHack? Komu jste drželi palce až do posledního konce?

Komentáře

Pro komentování se musíte přihlásit

Zatím žádné komentáře, buďte první, kdo příspěvek okomentuje!