Bitva nad Šporkou aneb FAELISSIMO maison

Kategorie: Hearthstone

 

Po dlouhé době, se u nás objevuje akce, která se u nás tak moc nekoná a tou je s rezervou řečeno House Cup. Tento turnaj se nejmenuje jinak než „BITVA NAD ŠPORKOU!“ Na bedra si tuto obtížnou úlohu pověsil samotný kapitán týmu eSuba, almighty Oldřich „Faeli“ Mahdal a jeho neodmyslitelná partnerka Kamalii, a my jim samozřejmě budeme držet palce! Celý turnaj se bude hrát ve formátu „Class Masters“. Pro hodně z vás jistě neznámý formát, kdy hráč může mít libovolný počet decků, ale pouze jedné classy za kterou se přihlásil. Pak se bude dále pokračovat už typickými Bo5. Turnaj bude hrát neuvěřitelných 17 hráčů! ( Faeli určitě bydlí v pevnosti 🙂 )

Naše organizace má to štěstí, že na turnaj byli vybráni rovnou dva hráči z našeho kádru a třetí se kvalifikoval! To jsme tu ještě neměli! Jedná se samozřejmě o všem známého Vejvyka a čerstvé posily týmu v podobě Martinazmasu a Kronose. Tihle bouráci se vydají na to, dobýt Faeliho Bastillu a získat tak nadvládu nad místní říčkou Šporkou. Turnaj sice nespadá do kategorie „MČR body“ ale jistě to bude příjemné osvěžení a oddech od Hearthstonu a kluci se budou snažit ze sebe vydat to nejlepší.

Účastníci celé akce budou rozděleni do následujících skupin ve kterých se poperou o postup do PLAY-OFF:

SKUPINA A:

M1LAN

Vejvyk

Zataro

Skeri93

 

SKUPINA C:

UnknownGamer23

Kronos

 Horaczio Faeli 

Vanik

SKUPINA B:

Fello

Matty

Valdaboy

Pandapple

 

SKUPINA D:

 Kamalii

 RastaFish

 Kubiccek9

 Martinzmarsu 

Všichni samozřejmě čekáme na vtipné příhody a haHAA situace, které se jistě na této akci objeví. Bude to parádní jízda a celý tento turnaj můžete sledovat již dnes a zítra na Faeliho kanále.

Komentáře

Pro komentování se musíte přihlásit

Zatím žádné komentáře, buďte první, kdo příspěvek okomentuje!